Sławomir Świętochowski

Doradca Biznesowy

Profil

S

ławomir Świętochowski – absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie Strategiczne.

 

Specjalista w budowaniu i rozwoju przedsiębiorstw oraz zarządzaniu projektami. Ekspert w dziedzinie kształtowania i optymalizacji strategii finansowych przedsiębiorstw, planowania i zarządzania finansami przedsiębiorstw, oceny projektów inwestycyjnych i negocjacji. Posiada kilkunastoletnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami, w tym z zakresu motywacji i coachingu.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc funkcje prezesa zarządu (Maxmedia Sp. z o.o., Electro World Polska Sp. z o.o.), członka zarządu (Electro World Polska Sp. z o.o., Kari Poland Sp. z o.o.). Od 2001 roku nieprzerwanie sprawował funkcje zarządcze na stanowiskach dyrektora wykonawczego, dyrektora finansowego, menadżera ds. finansów w międzynarodowych grupach kapitałowych DSGi plc, Kari i Eldorado, w tym notowanych na London Stock Exchange. Przedsiębiorca prywatny. Autor i realizator wielu innowacyjnych projektów z dziedziny finansów, zarządzania, prawa, IT, procesów operacyjnych i biznesowych – wdrożonych między innymi w Polsce, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Turcji, Czechach, Rosji, na Ukrainie i Węgrzech.

Specjalizacja

KONTAKT