nas

LegalCare realizuje projekty i doradza w biznesie od 2012r.

Prosperiti jest dla nas priorytetem. Dla nas jesteś Partnerem, z którym wspólnie osiągamy cele biznesowe. Nieustannie poszukujemy dla Ciebie nowych rozwiązań, abyś mógł się rozwijać. Wspieramy rozwój innowacji, nowych technologii i startupów. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie produktów dla bankowości korporacyjnej, rynkach kapitałowych i obsłudze korporacyjnej. Zapewniamy consulting biznesowy – finansowy i operacyjny. Dołącz do nas, wspólnie twórzmy sieć biznesowego sukcesu.

Współpracujemy

ZBP

Związek Banków Polskich to samorządowa organizacja banków działająca na podstawie ustawy o izbach gospodarczych z 30 maja 1989 roku, powołana do życia w styczniu 1991 roku. Członkostwo w ZBP ma charakter dobrowolny i obejmuje banki działające na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, utworzone i działające na podstawie prawa polskiego.

Girls in Tech

Globalna organizacja non-profit skupiająca się na biznesie, edukacji, a także upodmiotowieniu dziewcząt oraz kobiet, które sąpasjonatkami technologii i działają w obszarach STEM (Science,Technology, Engineering, Mathematics)